Férfi kerékpárok 75-100 ezer Ft-ig

Kerékpár típusa Gyártó Termék név Kép Kerék méret Váz tip. Váz ag. Műszaki tartalom  Ajánlott fogyasztói ár 
MTB (Terep) Gepida Mundo MundoM 26 F AL T,K21 97 900 Ft
Merida Matts 6. 05-V merida-matts-6.05-v 26 F AL T,K21 99 900 Ft
Csepel Woodlands Sport 26 1.0  csepel-woodlands-sport-1.0-26 26 F AL T,K21 95 500 Ft
Csepel Ranger Fully ALU  csepel-ranger-fully-alu-26 26 ÖT AL T,K21 77 300 Ft
CTM Terrano 1.0  terrano_1.0_2015 26 F AL T,K21 85 990 Ft
CTM Rebel 2.0  rebel_2.0_2015 26 F A T,MD,K21 85 990 Ft
Túra (Cross) Gepida Alboin 200 CRS  Alboin200MCRS 28 F AL T,K21 97 900 Ft
Merida Crossway 05-V  crossway_05-v 28 F AL T,K21 99 900 Ft
Sprint Sintero Eco  Sprint_Sintero_M_542552723dd9f 28 F AL T,K21 87 900 Ft
CTM Twister twister_2015 28 F AL T,K21 92 900 Ft
Túra (Trekking) Gepida Alboin 100  gepida-alboin-100-ffi 28 F A K21 79 900 Ft
Csepel Traction  Sport  csepel-traction-sport 28 F AL T,K21 93 600 Ft
CTM Storm  storm_2015 28 F A K21 75 990 Ft
Városi Sprint Euphoria N3  sprint_euphoria_n3 28 F A T,NX3 83 500 Ft
Csepel Landrider NX3  csepel-landrider-nx3-26-ffi 28 F A NX3 77 100 Ft
Cruiser Gepida Nedao 30140550ANedaoM 26 F A NX3 99 900 Ft
Csepel Neo gránát agy  csepel-neo-gr-26 26 F A K1 81 600 Ft
Csepel Neo 7sp  csepel-neo-26-7-sp 26 F A K7 86 700 Ft
Csepel Neo N3  csepel-neo-26-n3 26 F A NX3 94 300 Ft